az kalsın unutmuştum B261910yeol

BiZe KaTıL EğLeNcEğe aTıL!...

Sitemize Üye Olabilirsin!!

EğLeNcE Ve PaYLaSımIN En iYİ AdReSsİi!!

Join the forum, it's quick and easy

az kalsın unutmuştum B261910yeol

BiZe KaTıL EğLeNcEğe aTıL!...

Sitemize Üye Olabilirsin!!

EğLeNcE Ve PaYLaSımIN En iYİ AdReSsİi!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

az kalsın unutmuştum

4 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1az kalsın unutmuştum Empty az kalsın unutmuştum Perş. Eyl. 03, 2009 7:25 am

MaNga

MaNga
Moderator
Moderator

sitedeki şifremi unuttum ve şifremi denedim denedim sonunda buldum biraz daha olmasaydı msn den astrodan yarım istiycektim.

2az kalsın unutmuştum Empty Geri: az kalsın unutmuştum Perş. Eyl. 03, 2009 2:08 pm

astro1

astro1
Administrator
Administrator

gerek Yokdu msnye soru-cevap bolumnde konu acabilirdin size şifrenizi e-mail olarak gonderilecektir...

3az kalsın unutmuştum Empty Geri: az kalsın unutmuştum Perş. Eyl. 03, 2009 5:10 pm

MaNga

MaNga
Moderator
Moderator

olsun msn ye gelen iletileri okumak tarzım deilde 700 mesaj birikti hala okuyamadım :(

4az kalsın unutmuştum Empty Geri: az kalsın unutmuştum Cuma Eyl. 04, 2009 11:49 am

seyma55

seyma55
Moderator
Moderator

beni hatırla demedin mi condusedd

5az kalsın unutmuştum Empty Geri: az kalsın unutmuştum Cuma Eyl. 04, 2009 2:50 pm

astro1

astro1
Administrator
Administrator

dememis demekki smile

6az kalsın unutmuştum Empty Geri: az kalsın unutmuştum Cuma Eyl. 04, 2009 6:22 pm

MaNga

MaNga
Moderator
Moderator

hatırla diorumda ablamlar falanda pc başına geçince benim sitelere giriolar ne yapıo bu çocuk die smile bende hatırla demiorum o yüzden smile)

7az kalsın unutmuştum Empty Geri: az kalsın unutmuştum C.tesi Eyl. 05, 2009 9:22 am

seyma55

seyma55
Moderator
Moderator

bnmde annem geçen gün bnm özel mesajlarıma az kalsın gidioduk kesserdi bni ama görmemiş kapatmış sonra xD

8az kalsın unutmuştum Empty Geri: az kalsın unutmuştum C.tesi Eyl. 05, 2009 2:56 pm

Reddrago17

Reddrago17
[DF] Normal Üye
[DF] Normal Üye

evet ya msndeki postalırı okumak tarzım deil bnmde aynn:D

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]