Deli fıkraları - Sayfa 2 B261910yeol

BiZe KaTıL EğLeNcEğe aTıL!...

Sitemize Üye Olabilirsin!!

EğLeNcE Ve PaYLaSımIN En iYİ AdReSsİi!!

Join the forum, it's quick and easy

Deli fıkraları - Sayfa 2 B261910yeol

BiZe KaTıL EğLeNcEğe aTıL!...

Sitemize Üye Olabilirsin!!

EğLeNcE Ve PaYLaSımIN En iYİ AdReSsİi!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Deli fıkraları

2 posters

Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki

Aşağa gitmek  Mesaj [2 sayfadaki 3 sayfası]

26Deli fıkraları - Sayfa 2 Empty Geri: Deli fıkraları Ptsi Ağus. 31, 2009 7:11 pm

astro1

astro1
Administrator
Administrator

[b]KarŞidakİ Duvarin Çİvİsİ[/b]
Delinin biri çiviyi tersine çevirerek sivri tarafına vura vura duvara çakmaya başlamış.
Onun bu halini gören başka bir deli işe karışmış :
-Baksana yahu! Sen yanlış bir iş görüyorsun.Bu çivi karşıki duvarın çivisi olacak galiba demiş.

En son astro1 tarafından Ptsi Ağus. 31, 2009 8:06 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

27Deli fıkraları - Sayfa 2 Empty Geri: Deli fıkraları Ptsi Ağus. 31, 2009 7:11 pm

astro1

astro1
Administrator
Administrator

[b]Çoraplar[/b]
Akıl hastanesinde doktor davranışlarını normal bulduğu hastaya niçin hastanede bulunduğunu sorar.
Hasta :
-Pamuklu çorapları yünlülere tercih ettiğim için diye cevap verir.
Şaşıran doktor :
-Bunun anormallik neresinde? Ben de pamuklu çorapları tercih ederim der.
Hasta sevinçle karşılık verir :
-Çok memnun oldum doktor. Sizinkiler limonlu mu yoksa sirkeli mi?

En son astro1 tarafından Ptsi Ağus. 31, 2009 8:07 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

28Deli fıkraları - Sayfa 2 Empty Geri: Deli fıkraları Ptsi Ağus. 31, 2009 7:11 pm

astro1

astro1
Administrator
Administrator

[b]Çikarmaya ÇaliŞiyor[/b]
Delinin biri kuyuya bir taş atmış yüz akıllı çıkarmaya çalışmış çıkaramamış. Sonunda delinin diğeri ilk deliye bu akıllıların ne yaptığını sormuş. Birinci deli de :
-Elimdeki taşı kuyudan çıkarmaya çalışıyorlar demiş.

En son astro1 tarafından Ptsi Ağus. 31, 2009 8:07 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

29Deli fıkraları - Sayfa 2 Empty Geri: Deli fıkraları Ptsi Ağus. 31, 2009 7:11 pm

astro1

astro1
Administrator
Administrator

[b]Canli Gazete[/b]
Başhekim akıl hastanesinin bahçesinde dolaşıyordu bir kalabalık gözüne çarpmıştı.Hemen oraya seğirtti.Deliler bir halka oluşturmuş ortada dönüp konuşan birini dinliyorlardı :
-Papendreu seçimleri kaybetti.Hastaneye kaldırıldı...Bulgar zulmü devam
ediyor.Zorla yollanan soydaşlarımızın sayısı aaaaen bine
ulaştı...Federasyon kupasını Beşiktaş kazandı...
Başhekim bu işten hoşlanmış :
-Ne yapıyorlar bunlar böyle? diye sormuş.
-Efendim demişler.Ortadaki deli kendinin gazete olduğunu sanıyor haberleri bildiriyor.
Başhekim daha da hoşlanmış.Dolaşmasını sürdürmüş.Az ileride birde ne görsün! Sekiz on deli iplerle sımsıkı birbirlerine bağlanıp bir köşeye atılmamış mı!
-Onlar mı okunup da iadeye gidecek eski gazeteler efendim...

En son astro1 tarafından Ptsi Ağus. 31, 2009 8:09 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

30Deli fıkraları - Sayfa 2 Empty Geri: Deli fıkraları Ptsi Ağus. 31, 2009 7:11 pm

astro1

astro1
Administrator
Administrator

[b]Bİz Yillardir Bakiyoruz[/b]
Akıl hastanesine yeni atanan müdür hastaneyi dolaşmaya karar vermiş.
Dolaşırken hastanesinin dışarıya bakan duvarının dibinde bir grup akıl
hastasının tek sıra olup duvardaki bir delikten baktıklarını görmüş.
Merak içinde yanlarına giderek :
-Yahu hepiniz toplanmış burada ne yapıyorsunuz.
-Hiçbir şey yapmıyoruz sadece bu delikten dışarı bakıyoruz...
Bunun üzerine müdür hastaları kenara iterek :
-Durun birde ben bakayım
demiş ve delikten dışarıya doğru bakmış. Birde ne görsün delik kapalı
ve hiçbir şey görünmüyor. Hiddetle akıl hastalarına dönerek :
-Yahu demiş Ben baktım bu delikten dışarı bir şey görünmüyor peki siz ne görüyorsunuz :
-Deliler hep bir ağızdan Müdür Bey demiş. Biz yıllardan beri bakıyoruz bir şey göremedik siz bir bakışta nasıl göreceksiniz ki.

En son astro1 tarafından Ptsi Ağus. 31, 2009 8:10 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

31Deli fıkraları - Sayfa 2 Empty Geri: Deli fıkraları Ptsi Ağus. 31, 2009 7:11 pm

astro1

astro1
Administrator
Administrator

[b]Bİr Kedİ Daha[/b]
Akıl hastanesinden kaçan iki deli karşıdan gelen bekçiyi görünce iri gövdeli bir çınarın arkasına saklandılar. Bekçionların ayak seslerini işitmişti. Sordu :
-Kim o?
İçlerinden biri kedi gibi miyavladı. Bu başarılı miyavlamadan sonra bekçi yürüyüp gidiyordu ki delilerin ayakları altındaki yapraklar hışırdadı. Bekçi geri dönüp yine seslendi :
-Kim var orada? İkinci deli cevap verdi :
-Bir kedi daha.

En son astro1 tarafından Ptsi Ağus. 31, 2009 7:30 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

32Deli fıkraları - Sayfa 2 Empty Geri: Deli fıkraları Ptsi Ağus. 31, 2009 7:12 pm

astro1

astro1
Administrator
Administrator

[b]BeŞ Var[/b]
İki deli arasında konuşma :
-Saat kaç?
-Beş var
-Kaça beş var?
-Bilmiyorum akrebini kaybettim

En son astro1 tarafından Ptsi Ağus. 31, 2009 7:31 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

33Deli fıkraları - Sayfa 2 Empty Geri: Deli fıkraları Ptsi Ağus. 31, 2009 7:12 pm

astro1

astro1
Administrator
Administrator

[b]Bende Bu Kafa Varken[/b]
Delinin birisi hastaneden taburcu olacakmış ve son muayene için baş hekim gelir. Deliye sorar :
-Elin nerede?
Deli gösterir.
-Bacağın nerede?
Deli yine gösterir.
-Burnun nerde?
Deli yine gösterir.
Baş hekim doktorlara :
-Bırakın emrini verir ve çıkar. Hekim çıktıktan sonra deli göbeğini gösterir ve :
-Bende bu kafa varken tabi salıverirsiniz der.

En son astro1 tarafından Ptsi Ağus. 31, 2009 7:31 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

34Deli fıkraları - Sayfa 2 Empty Geri: Deli fıkraları Ptsi Ağus. 31, 2009 7:12 pm

astro1

astro1
Administrator
Administrator

[size=9]Bir adam evine giderken hastanenin bahçesinden 13,13 diye bağrıldığını duyar.
Merak etmiş duvara tırmanmış.Deliler adamın kafasını tuttukları gibi içeri çekmişler ve 14,14 diye bağırmaya başlamışlar[/size]

En son astro1 tarafından Ptsi Ağus. 31, 2009 7:33 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi

35Deli fıkraları - Sayfa 2 Empty Geri: Deli fıkraları Ptsi Ağus. 31, 2009 7:12 pm

astro1

astro1
Administrator
Administrator

[size=9]Delinin birisi bilmeden havuza düşmüş. Bunu da bir başka
deli görmüş ve onu kurtarmak için havuza atlamış ve kurtarmış.
Doktorlar daha sonra kurtaranı çağırmışlar ve tebrik etmişler ve:
Havuza düşeni çağır daonunla konuşalım demişler.Kurtaran deli de:-Olmaz onu kurusun diye astım.[/size]

En son astro1 tarafından Ptsi Ağus. 31, 2009 7:33 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

36Deli fıkraları - Sayfa 2 Empty Geri: Deli fıkraları Ptsi Ağus. 31, 2009 7:13 pm

astro1

astro1
Administrator
Administrator

[size=9]Delinin biri hastanenin bahçesinde el arabasını ters çevirmiş ve sürmeye uğraşıyormuş.
Bunu gören doktor: - Öyle sürülmez düzeltsene arabayı. Deli hemen cevap verir: - Geçen gün senin dediğin gibi sürdüm akşama kadar kum taşıttırdılar enayimiyim ben![/size]

En son astro1 tarafından Ptsi Ağus. 31, 2009 7:34 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

37Deli fıkraları - Sayfa 2 Empty Geri: Deli fıkraları Ptsi Ağus. 31, 2009 7:13 pm

astro1

astro1
Administrator
Administrator

[b]Delik[/b]

[size=9]Temel
deliler hastanesine düsmüs.Odada 15- 20 tane deli varmis.Odada bir
delik varmı deliler sraya girip delige bakiyorlarmıis.Temel de merak
etmis girmis sıraya...Sıra Temele Gelince ;
- Temel : Burda bişi yok puraya neden bakarsunuz demis.
- Delinin Biri : Biz 20 senedir bakıyoz bişi göremedik de sen bir bakıştamı görecen demiş.[/size]

En son astro1 tarafından Ptsi Ağus. 31, 2009 7:37 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi

38Deli fıkraları - Sayfa 2 Empty Geri: Deli fıkraları Ptsi Ağus. 31, 2009 7:13 pm

astro1

astro1
Administrator
Administrator

[b]Rafları Taşıyor[/b]

[[size=9]Akıl hastanesinde 3 deli iyileşmek Üzereymiş ki doktor:
"Gelin bakalım yanıma siz üçünüz." der.
üç deli doktorun yanına gelir ve doktor der ki:
-Bakın şu buzdolabını şurdan şuraya taşıyın sizi taburcu edeceğim.
Deliler tamam deyip işe başlarlar ve dolabı doktorun dediği yere koyarlar.
Doktor sorar:
-Öbür arkadaşınız nerde? Delilerden biri cevap verir:
-O dolabın içinde rafları taşıyor! [/size]

En son astro1 tarafından Ptsi Ağus. 31, 2009 7:37 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

39Deli fıkraları - Sayfa 2 Empty Geri: Deli fıkraları Ptsi Ağus. 31, 2009 7:13 pm

astro1

astro1
Administrator
Administrator

[b]Fenerli Berberde[/b]
[size=9]Fenerlinin biri berberde saçlarını kestiriyormuş. Berberin durduk yere
“İlk gittiğin maçı hatırlıyor musun?” diye soracağı tutmuş.
“Evet ne olacak”?” demiş bizimki sinirli sinirli.
Hangi maçtı?
Bir Galatasaray maçıydı”
“AliSamiyen Stadında mı”?
“Evet ordaydı”
Aradan birkaç dakika geçer ve berber tekrar sorar:
“Hangi maçtı demiştin?”
Galatasaray maçı”
Nerde Nerede?
AliSamiyen Stadında dedik ya!
Birkaç dakika sonra yine aynı hikaye:
“Demek hayatında ilk gittiğin maç Galatasary maçıydı haaaa....”
Bizim fenerli giderek sinirlenerek
“Evet be. Galatasaray maçıydı
Berber aynı konuyu birkaç dakika yine açmaya kalkışınca bizim fenerli isyan etmiş.
“Kardeşim ilk gittiğim maçın Galatasaray maçı olduğunu elli kere söyledim.Niçin tekrar tekrar soruyorsun?”
Berber dayanamaz:
-Galatasaray deyince saçların diken diken oluyor da daha rahat kesiyorum..[/size]

En son astro1 tarafından Ptsi Ağus. 31, 2009 7:39 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

40Deli fıkraları - Sayfa 2 Empty Geri: Deli fıkraları Ptsi Ağus. 31, 2009 7:14 pm

astro1

astro1
Administrator
Administrator

[b]Hediye Ayakkabı

[/b][size=9]Doktor akıl hastasının iyileştiğine karar verip akıl hastasını taburcu etmiş. Buna çok sevinen hasta gelip doktoruna şöyle demiş:
-"Doktor Bey size hediye ayakkabı yapacağım ama sorayım dedim topuğu önde mı olsun arkada mı?[/size]

En son astro1 tarafından Ptsi Ağus. 31, 2009 7:40 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

41Deli fıkraları - Sayfa 2 Empty Geri: Deli fıkraları Ptsi Ağus. 31, 2009 7:14 pm

astro1

astro1
Administrator
Administrator

[b]12 İle 14 Arası[/b]

[size=9]Doktor akıl hastasına sorar :
- Neden 12 ile 14 arası çölü geçemezsin ?
- Çünkü gökten fil düşer ...
- Peki değiştirelim konuyu neden timsahlar yassıdır ?
- Çünkü 12 ile 14 arası çölü geçmeye kalkmışlardır.[/size]

En son astro1 tarafından Ptsi Ağus. 31, 2009 7:44 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

42Deli fıkraları - Sayfa 2 Empty Geri: Deli fıkraları Ptsi Ağus. 31, 2009 7:14 pm

astro1

astro1
Administrator
Administrator

[b]Roman Yazmış[/b]

[size=9]Bir akıl hastanesinde bir deli öteki deliye:
- Ben bir roman yazdım al oku; bakalım beğenecek misin[ demiş.
Ve kendisine kalınca bir kitap vermiş.
Öteki deli bir hafta boyunca okumuş romanı. Sonunda arkadaşı deliye:
- Romanın çok ilginç[ demiş; yalnız biraz kalabalık çok isim var içinde.
Kitabı veren deli:
- All demiş ikinci cildini de oku.
Ve kalınca bir kitap daha vermiş.
Yine aradan bir zaman geçmiş. Romanın ikinci cildini de alan deli:
- Bunu da okudumdemiş; gerçekten çok ilginç ama bu da çok kalabalık; çok isim var içinde...
O sırada akıl hastanesinin doktoru gelmiş üstlerine:
- Verin bakayım demiş rehberlerini. Ne zaman aldınız bunları; ben de kaç gündür onları arıyordum.[/size]

En son astro1 tarafından Ptsi Ağus. 31, 2009 7:49 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

43Deli fıkraları - Sayfa 2 Empty Geri: Deli fıkraları Ptsi Ağus. 31, 2009 7:14 pm

astro1

astro1
Administrator
Administrator

[b]Eski Gazeteler[/b]

[size=9]Başhekim akıl hastanesinin bahçesinde dolaşıyordu bir ara baktı bir kalabalık gözüne çarpmıştı.Hemen oraya seğirtti.Deliler bir halka oluşturmuş ortada dönüp konuşan birini dinliyorlardı :
-Papendreu seçimleri kaybetti.Hastaneye kaldırıldı...Bulgar zulmü devam
ediyor.Zorla yollanan soydaşlarımızın sayısı aaaaen bine
ulaştı...Federasyon kupasını Beşiktaş kazandı...
Başhekim bu işten hoşlanmış :
-Ne yapıyorlar bunlar böyle? diye sormuş.
-Efendimdemişler.Ortadaki deli kendinin gazete olduğunu sanıyorhaberleri bildiriyor.
Başhekim daha da hoşlanmış.Dolaşmasını sürdürmüş.Az ileride birde ne görsün! Sekiz on deli iplerle sımsıkı birbirlerine bağlanıp bir köşeye atılmamış mı!
-Onlar mı okunup da iadeye gidecek eski gazeteler efendim[/size]

En son astro1 tarafından Ptsi Ağus. 31, 2009 7:53 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

44Deli fıkraları - Sayfa 2 Empty Geri: Deli fıkraları Ptsi Ağus. 31, 2009 7:15 pm

astro1

astro1
Administrator
Administrator

[b]Karşı Duvar[/b]

[size=9]Delinin biri çiviyi tersine çevirerek sivri tarafına vura vura duvara çakmaya başlamış.
Onun bu halini gören başka bir deli işe karışmış :
-Baksana yahu! Sen yanlış bir iş görüyorsun.Bu çivi karşıki duvarın çivisi olacak galiba demiş.[/size]

En son astro1 tarafından Ptsi Ağus. 31, 2009 7:54 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

45Deli fıkraları - Sayfa 2 Empty Geri: Deli fıkraları Ptsi Ağus. 31, 2009 7:16 pm

astro1

astro1
Administrator
Administrator

bardak...
Delinin biri bir gün doktoruna gider ve iyileştiğini söyleyerek serbest bıraklımasını ister.Bunun üzerine doktor:
-Sana bir soru sorucağım doğru bilirsen burdan çıkarsın
Deli:
-Peki anlaştık sor sorunu.
Doktor:
-Sen 10 katlı bir binanın tepesine çıksan bende aşağıda bir bardak su tutsam.Şimdi aşağıya atlar mısın atlamaz mısın?
Deli:
-Niye atlayım ben delimiyim der?
Doktor içinden adamın gerçekten iyileştiğini düşünür ve neden? diye sorar.
Deli:
-Ya bardağı çekersen.

46Deli fıkraları - Sayfa 2 Empty Geri: Deli fıkraları Ptsi Ağus. 31, 2009 7:16 pm

astro1

astro1
Administrator
Administrator

çarşaf...
Üç
deli hastaneden kaçmak için karar verirler. Fakat üçüncü katta
olduklarından işleri biraz zordur. En yaşlılarının aklına bir fikir
gelir. - "Hergün bir çarşaf çalacağızDeli fıkraları - Sayfa 2 Smiliv birbirlerine bağlayıp pencereden ineceğizDeli fıkraları - Sayfa 2 Smiliv üç çarşafDeli fıkraları - Sayfa 2 Smiliv üç gün sonra özgürüz."
Anlaştıkları gibi her gün bir çarşaf çalarlarDeli fıkraları - Sayfa 2 Smiliv üç çarşafı tamamladıktak sonra birbirlerine bağlarlar. En küçüklerinin denemesi için aşağıya sarkıtmaya karar verirler.
- "Şimdi deneme zamanı en küçüğümüz ilk olarak denesin."
En küçükleri bağlanan çarşaflardan aşağı iner bir süre sonra nefes nefese yukarı tekrar çıkarDeli fıkraları - Sayfa 2 Smiliv gözleri çıkacakmışcasına:
- "MahvoldukDeli fıkraları - Sayfa 2 Smiliv bittikDeli fıkraları - Sayfa 2 Smiliv işimiz zorDeli fıkraları - Sayfa 2 Smiliv çarşaf otuz santim uzun geldi makas lazım...!"

47Deli fıkraları - Sayfa 2 Empty Geri: Deli fıkraları Ptsi Ağus. 31, 2009 7:18 pm

astro1

astro1
Administrator
Administrator

mektup...

Akıl hastanesinde koğuşları gezen
başhekimDeli fıkraları - Sayfa 2 Smilivbir delinin oturmuşDeli fıkraları - Sayfa 2 Smilivbirşeyler yazdığını gördü:

-Kolay gelsin ne yazıyorsun?

-Mektup yazıyorum efendim.

-Yaaa..Kime yazıyorsun?

-Kendime..

-Peki ne yazılı mektupta??

-İlahi doktor beyDeli fıkraları - Sayfa 2 Smilivdeli misiniz siz ?

Mektubu daha almadım ki içinde ne
yazdığını bileyim.

48Deli fıkraları - Sayfa 2 Empty Geri: Deli fıkraları Ptsi Ağus. 31, 2009 7:20 pm

astro1

astro1
Administrator
Administrator

aptal...

Adamin
biri arabasiyla akil hastanesinin onunden gecerken arabanin lastigi
patlar ve firlar gider. Adam aracini zorla kontrol eder ve sans eseri
zararsizca yolun kenarina ceker.Bagajindan stepne lastigi cikarir fakat
onu takmak icin hic bijonu yoktur.Adamcagiz baslar kara kara dusunmeye.
Bu sirada akil hastanesinin parmakliklarina bir deli tirmanir ve adama
seslenir
"Hist n'apiyorsun orada?"
Adam:
"Ya sorma lastik patladiDeli fıkraları - Sayfa 2 Smiliv yenisini takacagim ama hic bijonum yok"
Deli guler:
"O da dert miDeli fıkraları - Sayfa 2 Smiliv diger obur tekerleklerden al birer bijonDeli fıkraları - Sayfa 2 Smiliv boylece her tekerde 3 bijonun olur istedigin yere guvenle gidersin"
Adam bu akla hayret eder ve deliye sorar:
"Ya sen bunu nasil dusunebildin be kardesim"
Deli yeniden guler:
"Deliyiz ama aptal degiliz"

49Deli fıkraları - Sayfa 2 Empty Geri: Deli fıkraları Ptsi Ağus. 31, 2009 7:20 pm

astro1

astro1
Administrator
Administrator

fare...

Adamın
biri kendini fare zannettiği için akıl hastanesine düşmüş. Tedavisi
bittikten sonra doktor sormuş. Simdi sen bir fare misin yoksa insan mi?
Deli :
- Fare olur mu doktor bey ben bir insanim.
Doktor :
- O zaman artık gidebilirsin iyileştin artık.
Deli kapıdan çıkmış ve imdaaaaaat diye bağırarak tekrar içeri girmiş doktor "ne oldu" demiş...
Deli :
- Bir kedi gördüm de ondan korktum.
- Sen hani artık kendini bir fare zannetmiyordun.
- Ben fare olmadığımı biliyorum da kedi nerden bilsin...

50Deli fıkraları - Sayfa 2 Empty Geri: Deli fıkraları Ptsi Ağus. 31, 2009 7:21 pm

astro1

astro1
Administrator
Administrator

şeker...

Bir deli bara gidip 4 şeker ve çay istemiş aradan 4 dakika geçmiş 4 şeker daha istemiş.Barmen;
-Bey efendi neden çok şeker atıyosunuz?
Deli;
-Görmüyon mu salak hepsi eriyor

Sayfa başına dön  Mesaj [2 sayfadaki 3 sayfası]

Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki