kız meselesi mi buyrun B261910yeol

BiZe KaTıL EğLeNcEğe aTıL!...

Sitemize Üye Olabilirsin!!

EğLeNcE Ve PaYLaSımIN En iYİ AdReSsİi!!

Join the forum, it's quick and easy

kız meselesi mi buyrun B261910yeol

BiZe KaTıL EğLeNcEğe aTıL!...

Sitemize Üye Olabilirsin!!

EğLeNcE Ve PaYLaSımIN En iYİ AdReSsİi!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

kız meselesi mi buyrun

3 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1kız meselesi mi buyrun Empty kız meselesi mi buyrun Paz Ağus. 30, 2009 11:31 am

seyma55

seyma55
Moderator
Moderator

erkek meselesi demicem çünkü bi tek bn varım kız olarak kız meselelerini buyrun paylaşın bnde kızım yardım ederim size kalpe aa20

2kız meselesi mi buyrun Empty Geri: kız meselesi mi buyrun Paz Ağus. 30, 2009 8:13 pm

astro1

astro1
Administrator
Administrator

Kızlar neylerden hoslanır? kalpe

3kız meselesi mi buyrun Empty Geri: kız meselesi mi buyrun Ptsi Ağus. 31, 2009 12:18 pm

seyma55

seyma55
Moderator
Moderator

çiçeklerden (bn hariç) hangi tür müzik dinliosa ona cd sini gönder ewt şeyma ablanız size yardımcı olcak msiz yazın Big Grin

4kız meselesi mi buyrun Empty Geri: kız meselesi mi buyrun Salı Eyl. 01, 2009 2:00 pm

astro1

astro1
Administrator
Administrator

Peki kızlara nasıl çıkma teklif edlir

5kız meselesi mi buyrun Empty Geri: kız meselesi mi buyrun Salı Eyl. 01, 2009 2:28 pm

seyma55

seyma55
Moderator
Moderator

kağıtla söle ama kendin ver yanlış anlaşılır ve yha cesaretini topla çıkma teklifi et eden nasıl edio yha bn erkeğe etsem tuhaf kaçar dime nese beklim o bana etsin xD

6kız meselesi mi buyrun Empty Geri: kız meselesi mi buyrun Salı Eyl. 01, 2009 2:37 pm

astro1

astro1
Administrator
Administrator

Kim etsin condusedd

7kız meselesi mi buyrun Empty Geri: kız meselesi mi buyrun Salı Eyl. 01, 2009 3:37 pm

seyma55

seyma55
Moderator
Moderator

boşver bnm sevdiğim smile sen ettin çıkma teklifi adı ne bu arada smile

8kız meselesi mi buyrun Empty Geri: kız meselesi mi buyrun Salı Eyl. 01, 2009 6:28 pm

astro1

astro1
Administrator
Administrator

Benimde sevdiğim bu forumda ve onu çok seviyorum!!!!

9kız meselesi mi buyrun Empty Geri: kız meselesi mi buyrun Çarş. Eyl. 02, 2009 9:02 am

seyma55

seyma55
Moderator
Moderator

hımm condusedd

10kız meselesi mi buyrun Empty Geri: kız meselesi mi buyrun Çarş. Eyl. 02, 2009 8:47 pm

astro1

astro1
Administrator
Administrator

İrem deil asla ben onla kstm xd

11kız meselesi mi buyrun Empty Geri: kız meselesi mi buyrun Perş. Eyl. 03, 2009 8:06 am

MaNga

MaNga
Moderator
Moderator

bence hayatın tadını çıkar kız olsa ne olcak 2 gün sonra terkederler hepsi aynı smile yaa eskidenden kız mı vardı

12kız meselesi mi buyrun Empty Geri: kız meselesi mi buyrun Perş. Eyl. 03, 2009 2:20 pm

astro1

astro1
Administrator
Administrator

Olsun onla beraber olmak housna gidor benim çok tatlı biri...!

13kız meselesi mi buyrun Empty Geri: kız meselesi mi buyrun Perş. Eyl. 03, 2009 4:11 pm

MaNga

MaNga
Moderator
Moderator

sevgilinmi yoksa sadece sevipde söyleyemiomusun ?

14kız meselesi mi buyrun Empty Geri: kız meselesi mi buyrun Cuma Eyl. 04, 2009 3:28 pm

astro1

astro1
Administrator
Administrator

Sadece ona soylemiorum belki zmanı deildie bwlki onu tanımıyorum daha
Yoksa Hatta onu uslanmamdan bençağırdım ilk gorusumuzde kavga ile goorustuk
Ne demşler:Büyük aşkler kavga ile başlar smile

15kız meselesi mi buyrun Empty Geri: kız meselesi mi buyrun Cuma Eyl. 04, 2009 7:32 pm

MaNga

MaNga
Moderator
Moderator

sayın admin sen bana ismini ver ben çağarayım istersen veya en doğrusu şeyma çağarsın kız kızın dilinden anlar

16kız meselesi mi buyrun Empty Geri: kız meselesi mi buyrun Cuma Eyl. 04, 2009 8:46 pm

astro1

astro1
Administrator
Administrator

Şeyma Nasıl çağarıcak İnsan Kendini çağırabilirmi?

17kız meselesi mi buyrun Empty Geri: kız meselesi mi buyrun Cuma Eyl. 04, 2009 10:14 pm

MaNga

MaNga
Moderator
Moderator

????? şeymayımı çağarcaktın ben sevgilinni falan çağırcan zannettim

18kız meselesi mi buyrun Empty Geri: kız meselesi mi buyrun C.tesi Eyl. 05, 2009 8:17 am

astro1

astro1
Administrator
Administrator

Sevgilim değil sevdiğim!

19kız meselesi mi buyrun Empty Geri: kız meselesi mi buyrun C.tesi Eyl. 05, 2009 9:49 am

seyma55

seyma55
Moderator
Moderator

Big Grin yha kız meselesi diyorum konu noldu devam pls ;)

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]