anneniz sizi küfür ederken yakalasa B261910yeol

BiZe KaTıL EğLeNcEğe aTıL!...

Sitemize Üye Olabilirsin!!

EğLeNcE Ve PaYLaSımIN En iYİ AdReSsİi!!

Join the forum, it's quick and easy

anneniz sizi küfür ederken yakalasa B261910yeol

BiZe KaTıL EğLeNcEğe aTıL!...

Sitemize Üye Olabilirsin!!

EğLeNcE Ve PaYLaSımIN En iYİ AdReSsİi!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

anneniz sizi küfür ederken yakalasa

4 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1anneniz sizi küfür ederken yakalasa Empty anneniz sizi küfür ederken yakalasa Paz Ağus. 30, 2009 11:08 am

seyma55

seyma55
Moderator
Moderator

ewt anneniz sizi küfür ederken yakalasa napar?bn etmiyorum demeyin diyelim ki ediosunuz dis Mutluyum ben

2anneniz sizi küfür ederken yakalasa Empty Geri: anneniz sizi küfür ederken yakalasa Paz Ağus. 30, 2009 11:24 am

astro1

astro1
Administrator
Administrator

Sana inanamıyorum oğlum der sora gider dis

3anneniz sizi küfür ederken yakalasa Empty Geri: anneniz sizi küfür ederken yakalasa Paz Ağus. 30, 2009 11:25 am

seyma55

seyma55
Moderator
Moderator

bni keser kızım bide kızsın (gerçi bana erkek fatma diip duruyo ama futbolu seviom die) der bi daha duymicam der belki pc cezası verir smile

4anneniz sizi küfür ederken yakalasa Empty Geri: anneniz sizi küfür ederken yakalasa Paz Ağus. 30, 2009 11:28 am

Misafir

Anonymous
Misafir

Keser biçer Big Grin

5anneniz sizi küfür ederken yakalasa Empty Geri: anneniz sizi küfür ederken yakalasa Paz Ağus. 30, 2009 11:30 am

astro1

astro1
Administrator
Administrator

AstroSylwes demiş ki:Keser biçer Big Grin
Onu babam yabr xd

6anneniz sizi küfür ederken yakalasa Empty Geri: anneniz sizi küfür ederken yakalasa Paz Ağus. 30, 2009 11:43 am

seyma55

seyma55
Moderator
Moderator

bnm babam bişi yapmaz asıl annemden tırsıyom smile

7anneniz sizi küfür ederken yakalasa Empty Geri: anneniz sizi küfür ederken yakalasa Paz Ağus. 30, 2009 7:56 pm

Dxi

Dxi
[DF] Yeni Üye
[DF] Yeni Üye

ßen küfüR eTMediqiM içiN ßişii deMeZ Big Grin

8anneniz sizi küfür ederken yakalasa Empty Geri: anneniz sizi küfür ederken yakalasa Paz Ağus. 30, 2009 8:15 pm

astro1

astro1
Administrator
Administrator

Dxi demiş ki:ßen küfüR eTMediqiM içiN ßişii deMeZ Big Grin
Farzetki diosun islik

9anneniz sizi küfür ederken yakalasa Empty Geri: anneniz sizi küfür ederken yakalasa Salı Eyl. 01, 2009 1:42 pm

seyma55

seyma55
Moderator
Moderator

dielim ki ediosun napar bn düşündüm bni çamaşır gibi yıkar sıkar sonra ipe asar aa7 aa7

10anneniz sizi küfür ederken yakalasa Empty Geri: anneniz sizi küfür ederken yakalasa Perş. Eyl. 03, 2009 12:36 pm

Reddrago17

Reddrago17
[DF] Normal Üye
[DF] Normal Üye

bni hep duyuyo Big Grin sadece anılll dio susuyum:d

11anneniz sizi küfür ederken yakalasa Empty Geri: anneniz sizi küfür ederken yakalasa Perş. Eyl. 03, 2009 4:00 pm

seyma55

seyma55
Moderator
Moderator

Big Grin sen iisin o zaman bni dediğim gibi çamaşır gibi yıkar sıkar sonra ipe asar aa7 aa7 walla da yapar aa7 aa7

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]