Siteye vBulletin... B261910yeol

BiZe KaTıL EğLeNcEğe aTıL!...

Sitemize Üye Olabilirsin!!

EğLeNcE Ve PaYLaSımIN En iYİ AdReSsİi!!

Join the forum, it's quick and easy

Siteye vBulletin... B261910yeol

BiZe KaTıL EğLeNcEğe aTıL!...

Sitemize Üye Olabilirsin!!

EğLeNcE Ve PaYLaSımIN En iYİ AdReSsİi!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Siteye vBulletin...

5 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Siteye vBulletin... Empty Siteye vBulletin... C.tesi Ağus. 22, 2009 1:32 pm

astro1

astro1
Administrator
Administrator

Siteye vBulletin aldım çok mutluyum yehu 👽 👽

2Siteye vBulletin... Empty Geri: Siteye vBulletin... Ptsi Ağus. 24, 2009 10:14 pm

Dxi

Dxi
[DF] Yeni Üye
[DF] Yeni Üye

ßende ßende Big Grin :cheers:

3Siteye vBulletin... Empty Geri: Siteye vBulletin... Salı Ağus. 25, 2009 7:00 am

astro1

astro1
Administrator
Administrator

xd Herkes mutlu xd

4Siteye vBulletin... Empty Geri: Siteye vBulletin... Salı Ağus. 25, 2009 12:18 pm

Misafir

Anonymous
Misafir

Bende Mutluyum smile

5Siteye vBulletin... Empty Geri: Siteye vBulletin... Çarş. Ağus. 26, 2009 7:21 am

astro1

astro1
Administrator
Administrator

Nie condusedd

6Siteye vBulletin... Empty Geri: Siteye vBulletin... Çarş. Ağus. 26, 2009 12:29 pm

Reddrago17

Reddrago17
[DF] Normal Üye
[DF] Normal Üye

disko disko Big Grin herkes mutluu

7Siteye vBulletin... Empty Geri: Siteye vBulletin... Çarş. Ağus. 26, 2009 1:51 pm

astro1

astro1
Administrator
Administrator

Mutluyuz biz

8Siteye vBulletin... Empty Geri: Siteye vBulletin... Çarş. Ağus. 26, 2009 7:50 pm

MaNga

MaNga
Moderator
Moderator

ben mutlu sen mutlu admin mutlu hepimize +rep (nasılda uydurdum ama )
admin im sen iyi dayanıon valla bize birçok sorun çıkıyor sitrede birde ben sizin bazı mesajlarınızı düzeltmek için izin istiyorum yani uslanmam yazıo çoğu yerde Big Grin konu kurallarında bile uslanmam jurallaırı falan yazıyor isterseniz bunları bana bırakın ve siz sitenin gelişim görevini alın smile ne dersin usta

9Siteye vBulletin... Empty Geri: Siteye vBulletin... Perş. Ağus. 27, 2009 8:24 am

astro1

astro1
Administrator
Administrator

Madem Reklam var bana sormadan düzeltebilirsiniz Moderator demek ezik demek deil Hersey var yetki olarak tek yonetim paneline giremiosun sen uslanmam yazan yerlere paylasbizimle yaz
Saygılar
Yanetimm

10Siteye vBulletin... Empty Geri: Siteye vBulletin... Perş. Ağus. 27, 2009 8:14 pm

MaNga

MaNga
Moderator
Moderator

tamam oraları düzeltirim astro bide sen siteyi geliştir diğer adminlerde forumun reklamını yapsın bizde ilgi çekiçi konular ekleyeim siteye

11Siteye vBulletin... Empty Geri: Siteye vBulletin... Perş. Ağus. 27, 2009 8:38 pm

astro1

astro1
Administrator
Administrator

Tmm smile

12Siteye vBulletin... Empty Geri: Siteye vBulletin... Cuma Ağus. 28, 2009 7:56 am

seyma55

seyma55
Moderator
Moderator

bişi daha var moderatör admin yazılarının falan altında uslanmam yazio onu kim yapçak Big Grin

13Siteye vBulletin... Empty Geri: Siteye vBulletin... Cuma Ağus. 28, 2009 9:54 am

astro1

astro1
Administrator
Administrator

O Photoshop CS3 yuklıcem bilgisayarıma o zaman xd

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]